• Karoliukai Vaikiški

  GINTARINIAI
  KAROLIUKAI

  Vaikiški karoliai iš natūralaus Baltijos gintaro.

 • Gaminiai iš gintaro

  NATŪRALUS
  GINTARAS

  Vaikiški karoliai iš sertifikuoto gintaro.

 • Gintarinės pupelės

  SAUGI
  DOVANA

  Gintaro karoliai kūdikiams nėra alergiški.

Featured Products
New Products
  Special Products
   Perkamiausi

    Gintaras Lietuvoje.Lietuvos aukso pasaulis: viskas apie Baltijos gintarą. Šiuolaikinių gintaro papuošalų dizainas, naujausi gintro meistrų dirbiniai: karoliai, auskarai, žiedai, apyrankės, rūkymo priemones.

    GINTARAS

    Gintaras Lietuvoje

    Gintariniai papuošalai

    Prieš save matote katalogą supažindinantį Jus su dirbiniais iš gintaro. Užsisakydami prekes iš katalogo Jūs galite ne tik sutaupyti laiką, pinigus, bet ir patenkinti savo išlavintą grožio suvokimą, nes ekskliuzyvinių tokios aukštos kokybės ir tokio didelio pasirinkimo gintaro dirbinių masinėje prekyboje labai retai pasitaiko. Tai rankų darbo dirbiniai.
       Gintaro apdirbimas Lietuvoje gyvuoja nuo neatmenamų laikų. Mes perėmėme senąsias apdirbimo tradicijas, žinias ir patirtį. Pritaikę šiuolaikinę technologinę pažangą, atsižvelgdami į mados reikalavimus, galime pasiūlyti Jums daugiau trijų šimtų dirbinių modelių. Be to asortimentas greitai ir lengvai keičiamas atsižvelgiant į Jūsų, gerbiamas pirkėjau, pageidavimus. Mes suteikiame garantiją visai produkcijai. Jei randama nekokybiška prekė, jį pakeičiama arba grąžinami pinigai.
       Gintaras yra nepakartojamas, todėl nuotraukose pateiktos spalvos ir vidinė gintaro tekstūra gali šiek tiek skirtis nuo tikrųjų.